Manolo
Omschrijving
Asiel Tenerife (Sabine)
Input 10 februari 2025: Manolo is een echte George Clooney onder de podenco’s, wat een verschijning! Hij heeft echt die blik... die meteen je hartje verovert. Maar ook zijn heerlijk gek karakter en zijn gevoel voor humor zorgen ervoor dat je met hem om je heen niet anders kan dan lachen. Deze clown is komisch, lief en zijn gekkigheid is hoogst besmettelijk!
Manolo woont hier samen in een groep met reutjes en teefjes en dat gaat harstikke goed. Hij is speels en sociaal en geniet van het delen, spelen en ravotten met zijn maatjes. Toch zou hij ook best als enig hondje geplaatst kunnen worden want Manolo is ontzettend mensgericht en wil niks liever dan in de buurt zijn. Een eigen mens trouw zijn... Daar is hij gewoon duidelijk voor geboren!
Mijn fotos zijn bijna allemaal hetzelfde, zijn prachtige blik en choko neus op de voorgrond, want zo is dit lieve ventje. Hij staat altijd vooraan, smekend met een glimlach en een kwispel, voor een beetje aandacht. De rest rent over hem heen, duwt hem aan de kant.…maar je kan hem niet kwaad krijgen, en ook zeker niet onder de indruk, hij blijft het proberen, als er maar een aaitje te scoren is...dan wil hij die graag hebben.
Manolo kan ook prima aan de riem lopen en let goed op je. Aan de lange riem kan hij wel wat meer van zijn ruimte genieten, lekker rondsnuffelen en op onderzoek uitgaan. Aan de korte riem, en vooral met een snoepje in je broekzak...heb je zijn volle aandacht. En wat loopt hij dan blij en trots naast je...heerlijk gewoon!
Manolo zou echt dat perfecte maatje zijn voor prachtige buitenavonturen om daarna heerlijk rustig binnen aan je zijde bij te komen van de mooie gedeelde momenten. Je kan hem zo gek maken als je maar wilt: touwtje trekken, sprintjes rennen... Hij lijkt dan net een pup! Vooral in het begin als je hem heel wild maakte dan speelde hij met je als een andere hond, met zijn mondje probeerde hij je hand dan voorzichtig vast te houden, zonder pijn te doen. Met een "nee" begreep hij al meteen dat dat niet altijd mag en nu doet hij het alleen nog maar soms als hij op schoot ligt te knuffelen, een manier van je bij hem houden voorzichtig. Hij leert echt heel snel en graag en doet duidelijk zijn best. Als je rustig wil knuffelen dan kan hij dat ook als de beste, dan is zijn energie peil en zijn gekkigheid opeens laag en chill... Hij grijpt gewoon elke kans en past zich razendsnel aan.
Dit ventje is nu al zo dankbaar en enthousiast in het asiel met onze kleine beetjes aandacht dat we ons alleen maar kunnen indenken hoe prachtig hij een echt hondenleventje zou vinden.
We hopen dat hij snel wordt opgemerkt door zijn eigen mens die hij trouw mag zijn voor de rest van zijn leventje. Een ding is zeker...vrolijkheid en gekkigheid zullen ze niet gaan missen met hem in huis!