Lucía
Omschrijving
Asiel AMI:
Input: 3 februari 2025: Lucía is de dochter van Candela, ze hebben een zeer nauwe band samen en we zoeken voor hen dan ook een thuis samen zodat ze altijd bij elkaar kunnen blijven en elkaars steun hebben.
Candela bevond zich in een reservaat en was nog erg jong. Vanwege haar jonge leeftijd dachten wij dat de redding gemakkelijk zou zijn, maar de paniek die ze toonde jegens de mens maakte het onmogelijk. Na haar een tijdje niet te hebben gezien, verscheen Candela weer, ze had puppy's gekregen, maar alleen Lucia had het overleefd. Bij deze gelegenheid was het geluk met ons en konden beide worden gevangen en naar het asiel worden gebracht, hun nieuwe leven begon. Het zijn zeer moeilijke jaren geweest. Met veel geduld en professionele hulp is ze haar angsten verloren.
Vandaag kunnen we zeggen dat Candela en Lucía helemaal niet meer lijken op de honden die we hebben gered. Ze hebben allebei een buitengewoon karakter, kalm, aanhankelijk en houden ervan om knuffels te ontvangen. Zeer gehoorzaam en slim, ze lopen rustig aan de lijn zonder te trekken. Ze vinden het erg leuk om samen in de zon te liggen en als ze liefkozingen krijgen van een vrijwilliger, des te beter.
Ze zijn nooit van elkaar gescheiden, ze hebben elkaar nodig en zoeken elkaar, dus zoeken wij een gezamenlijke adoptie.